آخرین خبرها از زلزله خراسان جنوبی

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آخرین خبرها از زلزله خراسان جنوبی

image آخرین خبرها از زلزله خراسان جنوبی

متاسانه زمین لرزه در خراسان جنوبی باعث وحشت مردم شده است.این زمین لرزه ساعت ۲۰ و ۳۸ دقیقه امشب به وقوع پیوست است و بنا به اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران کانون این زمین لرزه در عمق ۹ کیلومتری زمین قرار گرفته است.
فلاحتی فرماندارزیرکوه قائن به اخبار ساعت ۲۳ گفت ۱۲ روستای شهرستان آسیب دیده اند که دو روستا کاملا دچار تخریب شدند. آخوندی مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی به شبکه خبر می گوید تا به حال ۵۰ پس لرزه منطقه را لرزانده است . آخرین آمار تعداد کشته شدگان ۵ کشته و ۱۵ مجروح و یک مفقود است و اضافه میکند که مسولین کشوری در راه هستند هنوز برآورد خسارت نشده است البته نماینده قائن و زیرکوه در گفتگو با تلویزیون تعداد کشته شدگان را بیشتر از این تخمین می زند و می گوید امکان خروج بسیاری از مجروحین و کشته شدگان از زیز آوار به دلیل تاریکی هوا وقطعی برق وجود ندارد.او ادامه می دهد به دلیل قطعی برق و تاریکی امکان کار نیست اما ارزیابی از میزان خرابی به دلیل وجود روستاهای بالای ۲۰ هزار خانوار پیش بینی ۵۰ درصد تخریب برای منازل می شود.

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

محصولات معتبر