۱ – همیشه سعی کن خودت باشی!

image, زندگی نامه و عکس موفق ترین زن های دنیا

ایندرا نویی ، هندی تبار و مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت پپسی به عنوان یکی از زنان موفق اعتقاد دارد هر انسان موفقی در ابتدا باید خودش باشد چه در زندگی و چه در کار. مهم آن است که از شکست ها نا امید نشود و دست از تلاش بر ندارد .او می گوید من برای این که امروز شرکتم را به اینجا برسانم سختی های بسیاری را تحمل کرده ام

۲ – نام شما همان نام تجاری شما است، بنابراین در زندگی به خوبی از آن محافظت کنید! image, زندگی نامه و عکس موفق ترین زن های دنیا

راشل ری سرآشپز سرشناس می گوید همانطور که از گلدان های خانه تان به خوبی مراقبت می کنید باید از نام خود هم به خوبی محافظت کنید و تصورتان این باشد که نام شما یک نام تجاری معروف می باشد که باید از آن مراقبت کنید تا در نهایت از شخصیت خود محافظت کرده باشید.

۳ – برای آنچه که دوست ندارید انرژی زیادی هدر ندهید!image, زندگی نامه و عکس موفق ترین زن های دنیا

بیونسی نولس بانوی نوازنده معروف می گوید هر کس به اندازه علاقه ای که به هر چیزی دارد باید زمان و انرژی بگذارد و الکی برای آنچه که به آن علاقه ای ندارد انرژی هدر ندهد.

۴ – مطمئن باشید که مرد زندگی تان کاملا به شما معتقد است !

image, زندگی نامه و عکس موفق ترین زن های دنیا

سالی کراوچک رییس امور مالی سیتی‌ گروپ در وال استریت آمریکا می گوید در زندگی آنقدر شوهرم به من اعتماد دارد که اگر زمانی دیر از سر کار به منزل بیایم با یک معذرت خواهی کوچک ، او خواهد فهمید که حتما برای من مشکلی پیش آمده که من دیر رسیده ام و از این جور مشکلات پیش پا افتاده در زندگی ام نخواهم داشت.

۵ – برای آنچه می خواهید بدست آورید بجنگید !image, زندگی نامه و عکس موفق ترین زن های دنیا

وزرشکاری به نام ماریا شاراپووا می گوید من وقتی برای بازی به زمین تنیس می روم و به من شماره ۲ را می دهند تمام سعی خود را می کنم که شماره یک را بدست آورم و به راحتی کوتاه نخواهم آمد.


همچنین بخوانید: